Мы находимся по адресу:

Запорожье, пр. Соборный 51

Телефон:

+38 (095) 506 26 89

Русский Українська

Вкажіть час і телефон і ми вам передзвонимо у зручний для вас час

Адреса:

69000 Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, пр. Соборний 51

Контакти:

+38 (095) 506 26 89

Графік роботи:

Пн-Сб: з 9:00 по 19:00 Нд: з 9:00 по 18:00

Ми раді будемо відповісти на всі питання і побажання. Якщо бажаєте отримати відповідь швидше, вкажіть телефон.


Якщо ваші питання стосуються, загальних питань правил покупки або продажу зброю. Документація, правила зберігання.Загальна площа приміщень - 1500 м2
 • 2 окремі стрілецькі галереї:
 • 30 м і 50 м, загальною площею 800 м2
 • 8 окремих стрілецьких місць
Учбовий клас
 • Досвідчені інструктори зі спортивної та практичної стрільби, тактичної медицині та інших суміжних дисциплін.
 • Центр підготовки і навчання правилам безпечного поводження зі зброєю.
9x19mm luger

Патрон 9 mm Parabellum (на північноамериканському континенті більше відомий під прізвищем свого творця - Георга Люггера - 9 mm Luger, а так само під позначенням 9-мм пістолетний патрон НАТО) - це єдиний патрон, який заслужив за свою більш століття життя називатися просто «патрон 9 мм ».

Taurus 44 Raging Bull

Головне достоїнство цього револьвера - потужні боєприпаси. Патрони 44-го калібру здатні зупинити великих тварин. Ця зброя справжніх мисливців, які не бояться гучних пострілів і сильної віддачі.

Colt 1911

Кращий пістолет XX століття в США. З 1911 по 1985 роки перебував на озброєнні американської армії. До сих пір дозволений до використання.

CZ-75 SP-01 Shadow

Завдяки високій точності, надійності і зручності в користуванні, використовується для тренувальних стрільб армійським спецназом і популярний серед IPSC-стрільців.

Glock 17 (34)

Перший і найвдаліший зразок зброї австрійської компанії Glock. Повністю розбирається цвяхом за хвилину, не має запобіжника і курка, діє за принципом «Вихователь і стріляй».

Beretta 92 FS

C 1526 року Beretta належить одній і тій же італійській родині і не робить нічого, крім зброї. З 1989 року Beretta 92 FS перебуває на озброєнні армії США.

Для того, що б ви могли треніроватся в нашому клубі.
 • - Заява на ім'я директора клубу
 • - Ксерокопія паспорта
 • - Ксерокопія ідентифікаційного коду
 • - Ксерокопія дозволу на зброю
 • - Анкета
 • - Обов'язкове проходження інструктажу та розписка про вивчення правил клубу
Якщо у вас немає дозволу на зброю
 • - Довідка про відсутність судимості
 • - Медична довідка для отримання дозволу на зброю
 • - Мед. довідка про п-ванні психіатричного огляду
 • - Сертифікат нарколога
 • - Довідка про п-ванні занять по вивченню мат. частини, юр. питань і невідкладної медичної допомоги

Адреса:

69000 Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, ул.Седова, 36

Контакти:

+38 (050) 377 68 48 +38 (067) 563 10 55 +38 (061) 226 00 26

Графік роботи:

Пн: Вихідний Вт-Нд: з 10:00 до 20:00

Товар дня акція

Нож Marttiini Wild Boar, длина клинка 11см

Скидка 10%

Нож Marttiini Wild Boar, длина клинка 11см Перейти

Акція на ножі

Рушниця мисливська FRANCHI Inertia Affinity Synthetic 12/76 Перейти

Злив акція

Товари за зниженими цінами в одиничних екземплярах Перейти

Одноствольные переломные ружья

 • Турецкие одностволки в Украине пользуются спросом, купить в Запорожье в магазине «Гарнизон». К данному оружию у нас есть расходники (патроны 12 калибра) и товары по уходу за стволом и другими частями ружья.

  Калібр: 12.76
  Модель: Optima
  Виробник: Hatsan
  Країна виробник: Турція
 • SB-P12 в пластиковом исполнении, оптимальное сочетание цены и качества для первого оружия охотника. Hatsan Optima SB-P12 12 калибра

  Калібр: 12.76
  Модель: Optima
  Виробник: Hatsan
  Країна виробник: Турція
 • Довжина ствола, мм: 710 мм
  Калібр: 12
  Модель: Target ON 01
  Виробник: TARGET Shotgun
  Країна виробник: Турція
 • Одноствольное однозарядное простое гладкоствольное бескурковое. Деревянное цевье и приклад. Простое в обращении с хромированным стволом. Штатное дульное сужение постоянное получек.

  Довжина ствола, мм: 710 мм
  Калібр: 12
  Модель: МР-18М-М
  Виробник: ИЖ
  Країна виробник: Российская Федерация
 • Довжина ствола, мм: 510 мм
  Калібр: 12
  Модель: SAFARI Т
  Виробник: Латек
  Країна виробник: Украина

Одностволки переломные

Одностволки как и в прошлом пользуются спросом. У нас представлены одноствольные переломные ружья старого и нового образца. Как и ранее производители не оказались от производства данного вида оружия.

На сегодняшний день охота с таким ружьем представляет свой интерес и поэтому наши работники по запросу покупателя поделятся информацией о стволах, которые достойны внимания. Как и любой товар, одна модель ружья может подойти для одного, а другому лучше выбрать другое ружье. Спонтанная покупка ружья это хорошо, но лучше если вы его понимаете.

Ружья данного типа подразделяют на курковые и бескурковые (взводятся способом перелома) Достоинством одноствольных ружей может считаться его цена. Одностволка для новичка это на сегодня самый оптимальный вариант, стоимость переломных одностволок в два, а во многих случаях и гораздо большей разницей по соотношению к другим охотничьим ружьям

Купить одностволку в Запорожье

Наш магазин по продаже охотничьих ружей в Запорожье, расположен в центре города (если вы не местный, вам достаточно спросить где памятник «Танку» на проспекте Соборном.) Мы находимся в подвальном помещение магазин «Гарнизон» легко найти.

Преимущества в посещении нашего магазина, мы продаем не только новые одностволки, но и подержанные. Бывалые охотники часто приносят ружья на комиссию и мы с уверенность можем сказать, что купить у нас одноствольное переломное ружье на подарок или себе любимому у вас получиться.

Однозарядное оружие, название говорит нам о том что после каждого выстрела вам придётся перезаряжать ружье и поэтому с таким ружьем ходить на охоту на опасных животных не рекомендуют. Скорость перезарядки влияет на исход охоты.

Почему для новичка, одностволка?

Один выстрел. Тут конечно же чисто психологическая дисциплина. Когда у тебя итог охоты зависит от одного выстрела ты по неволе к нему готовишься, рассчитываешь и учтёшь все факторы которые могут повлиять на исход выстрела и достижения одной цели.

Вес одноствольного ружья по сравнению с другими считается не большим. Для новичка этот фактор будет показательным после первого похода на охоту. Так же одноствольное ружье обеспечит для него более точную стрельбу, с ним легче прицеливаться в добычу.